Konferencia EnergyCamp 2017

Ďakujeme Vám za Váš záujem o konferenciu EnergyCamp 2017, kapacita konferencie je momentálne pre veľký záujem naplnená.

Registrácie boli uzatvorené.

Prosím kontaktujte nás na telefónnom čísle 052 / 426 10 10 alebo e-mail adrese info@energycamp.sk a môžeme Vás zaradiť na čakaciu listinu, ak by sa nejaké miesto uvolnilo. Ďakujeme za porozumenie.

Konferencia EnergyCamp 2017 je dvojdňová konferencia plná príkladov z praxe o príprave a realizácii energetických stavieb, implementácii IT technológií a skúseností z energetického manažmentu.

Nové výzvy pre CZT v súčasnosti - CZT 4. generácie, implementácia OZE do systémov CZT, SmartCity, využitie dronov pri inšpekciách v energetike, riadenie tepelných sietí v reálnom čase, komplexné EPC projekty, energetický manažment budov a mnoho ďalších zaujímavých tém v praktických príkladoch z praxe.

Ďakujeme Vám za Váš záujem o konferenciu EnergyCamp 2015, kapacita konferencie je momentálne pre veľký záujem naplnená.

Registrácie boli uzatvorené.

V dňoch  06. - 07. apríla 2017 prednesie 26 hosťujúcich rečníkov v luxusných priestoroch rekreačno-športového komplexu AquaCity Poprad spolu 25 prednášok v štyroch tematických sekciách:

  • Legislatíva
  • Prípadové štúdie
  • IT technológie
  • Energetický management

Program konferencie doplní: 

  • exkurzia v priestoroch AquaCity Poprad - od termálneho vrtu, cez prevádzku aquaparku po vyhrievanie trávnika Národného tréningového centra SFZ v Poprade
  • spoločenský podvečer v bazénoch Blue Diamond AquaCity Poprad a 
  • spoločenský večer v luxusnej reštaurácii/music pube HUMNO TATRY, Tatranská Lomnica.

Nezabudnite si doma plavky!

Účastnícky poplatok

Skorá registrácia do 26.03.2017 Od 27.03.2017
90,00 EUR + 20% DPH = 108,00 EUR 120,00 EUR + 20% DPH = 144,00 EUR

Poplatok obsahuje:


Miesto konania

Stredisko AquaCity Poprad doplnené luxusným hotelom a reštauráciou s jedinečným výhľadom na Vysoké Tatry je sebestačné vďaka využívaniu geotermálnej vody a slnečnej energie. Ako prvá spoločnosť v Strednej Európe získala certifikát Green Globe, jeden z najprísnejších štandardov za udržateľný rozvoj v cestovnom ruchu. V rokoch 2007 - 2008 bolo AquaCity Poprad vyhlásené 200 000 odborníkmi z 190 krajín za Najlepšie ekologické stredisko na svete v medzinárodnej súťaži World Travel Awards v kategórii "Worlds Leading Green Resort".

Stredisko využíva rozsiahle podzemné zásoby geotermálnej vody, ktoré sa nachádzajú práve v lokalite Podtatranskej kotline. Po odovzdaní svojej energie vo výmenníkoch tepla a tepelných čerpadlách sa ochladená termálna voda vracia späť do prírody a zachováva sa tak prírodný cyklus. Vďaka zasklenej fasáde bazénového centra  Blue Sapphire dokáže stredisko svojpomocne premieňať slnečné prostredníctvom fotočlánkov na čistú elektrickú energiu.

Hlavnou atrakciou sú relaxačné bazény,ktoré ponúkajú celú škálu vodných a vzduchových masáží, vodných perličkových ležadiel a sedadiel, vodné clony a trysky, špeciálne svetlá pre chromoterapiu – liečbu svetlom, zariadenie na umelé vlnobitie a ďalšie atrakcie. Vďaka lokálnemu termálnemu prameňu a moderným technológiám s využitím UV filtrácie nájdete vo vonkajších bazénoch AquaCity kryštálovo čistú termálnu vodu.